SOUTĚŽE

Soutěže:
  • Junior and Kids Cup
Od roku 2013 pořádáme jednodenní turnaj pro děti ve věku od 7 do 18 let s  handicapem 54 a méně. Jedním z hlavních cílů turnaje je podpora a rozvoj dětského golfu v  České republice. Smyslem Junior and Kids Cup je umožnit dětem zahrát si na golfovém turnaji, naučit je základům golfové etiky a pravidlům hry zábavnou formou.


  • U. S. Kids Golf Tour CZ
Smyslem této dětské golfové tour, která se každoročně koná v několika desítkách zemí, je dát dětem od 4 do 23 let věku možnost účastnit se soutěží na stejné úrovni, které absolvují dospělí hráči, hrát stejná hřiště jako oni, jen z dětských odpališť.
Turnaje, které podporují dětskou golfovou hru, mají v dětech vzbudit nejen soutěživého ducha, ale zachovat i zábavnou formu.
Hráči jsou rozděleni do kategorií dle věku a pohlaví. Vítěz dané kategorie je vždy nominován do evropského šampionátu konaného ve Skotsku a do celosvětového finále v USA.

Letošní tour prob'há na třech hřištích:

Golf Club Hodkovičky
Golf Areál Botanika
Golf Club Motol

Po ukončení posledního turnaje oznámíme všechny vitěze tour, kteří díky svému vitězství postoupili do na Evropské a Světové mistrovství.


Pro přihlášení na turnaje prosím navštivte webové stránky www.cgf.cz a najeděte svúj preferovaný turnaj.

Před prvním přihlášením do turnaje je potřeba bezplatné registrace do klubu U.S. Kids Golf.
Jen tak mohou být zpracovávány výsledky a žebříčky nejen z turnajů, ale i z ostatních aktivit. Děti, které nejsou registrovány
v klubu, nebudou moci být zařazeny na startovní listinu.
1