DOPORUČUJEME

Doporučujeme:
  • Sport Performance Agency
Vize:
Pro naše děti je bezesporu dobré, když vyrůstají ve sportovním prostředí. Sport formuje jejich osobnost, rozvíjí ambice, pracovitost a učí vyrovnávat se s výhrami i porážkami. Prostředí špičkových sportovních akademií je bude motivovat, inspirovat a posune jejich sportovní a akademickou kariéru o krok dále.

Mise:
Sport Performance Agency se specializuje na zprostředkování tréninkových pobytů v nejlepších tenisových, golfových a jiných sportovních akademiích na světě. Intensivní sportovní příprava a skvělé mezinárodní vzdělávací programy, které jsou pro naše děti připravené, je cesta k naplňování jejich sportovních ambic.

Přesvědčení:
Jsme přesvědčeni o tom, že bez aktivní účasti rodičů jsou sportovní aktivity dětí prakticky nemožné. Proto je skvělé, když si rodiče uvědomí zásadní dopad sportu na rozvoj dítěte a dají svému dítěti příležitost plně rozvíjet sportovní kariéru a kombinovat ji s kvalitním vzděláním. Otevřou tak svým dětem bránu k úspěchu.


  • MyTPI.cz
Titleist Performance Institute (TPI) je přední světová vzdělávací organizace zabývající se funkcí pohybového aparátu v průběhu golfového švihu.

V České republice se problematice obtíží pohybového aparátu u golfových hráčů věnuje první certifikovaná TPI fyzioterapeutka
PhDr. Sendi Lagatorová, která v současné době působí v Institutu sportovního lékařství v Praze. Je členkou Zdravotní komise pro Českou golfovou federaci, Unie fyzioterapeutů a České společnosti tělovýchovného lékařství.

Více informací o TPI najdete zde.

  • Club fitting Petr Tiplt - TeeTime Store
Společnost  zajišťuje hole na míru, servis, opravy a úpravy golfového vybavení a nabízí sortiment všech komponentů.
TeeTime Store působí pod vedením profesionálního a nejzkušenějšího clubfittera v  České republice,
Petra Tiplta, který je oficiálním clubfiterem reprezentantů České Republiky.


1